HAKKIMIZDA

 

     2006 yılında İstanbul Kapalıçarşı Sepetçi Han'da, tutkulu bir başlangıçla tohumları atılan firmamız, günden güne gelişti, büyüdü ve toptan şal sektörünün bir numaralı adresi haline geldi. Kalitesinden ödün vermeden çalışan, üreten ve müşteri memnuniyetini ciddi manada önemseyen firmamız, bu uğurda elinden gelenin en iyisini yapmayı görev edindi. 2017 yılından itibaren ticari hayatına Marmaris'te devam etme kararı alarak başka bir heyecanlı döneme başladı.

 

     2023 yılının başlarında e-ticaret dünyasına adım atan firmamız, kadın giyim sektörüne ideal bir giriş yaparak müşterilerine online platformda da kaliteli bir hizmet sunma kararlılığını devam ettirmektedir. Ürün yelpazesi hayli geniş olan firmamız, özel tasarımlı elbiselerden bluzlara, kaftanlardan ceketlere, şalvarlardan kadın aksesuarlarına kadar birbirinden özel ürünleriyle müşterilerine çeşitlilik sunmaktadır.  

 

      ByEnBi firması, her zaman modayı takip eden ve müşterilerine özgün tarzlar sunan bir marka olma vizyonuyla hareket etmektedir. Şıklığı ve kaliteyi bir araya getiren ürünleri ile müşterilerinin beğenisini kazanarak sektördeki güçlü konumunu pekiştirmektedir.  

 

      Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirleyen firmamız, her müşterisine özel ilgi göstermeyi kendisine prensip edinmiştir. E-ticaret platformundaki hizmetimiz, kolay ve güvenli alışveriş deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.  

 

      2017'den bu yana Marmaris'te, 2023'ten itibaren ise e-ticaret platformunda hizmet veren firmamız, güçlü geçmişi ve geleceğe dair vizyonuyla adından sıkça söz ettiren bir marka olmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimizle bu yolculuğa devam etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 

 

     Teşekkür ederiz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR